Uyum Reklam

Uyum Reklam, 1986 yılında Ankara’da faaliyete girmiş, açık hava reklamcılık sektörüne reklam verenleri daha profesyonel hizmetlerle tanıştırmak amacıyla yola çıkmıştır. Gün geçtikçe büyüyen ve müşteri portföyüne her gün yenilerini ekleyen firmamız, Ankara ve Türkiye'de önde gelen birçok kuruluş ile çalışmaktadır. Kurumsallaşmaya 1992 yılında başlayan Uyum Reklam, reklamcılık adına büyük yatırımlar yaparak hizmet alanlarını, ufkunu, teknolojisini hızla geliştirerek bugünlere gelmiştir. Sahip olduğu deneyim ve sunduğu kaliteli hizmetle Türkiye ve Dünya genelinde birçok firmanın reklam ürünlerini imal ederek Türkiye'nin önde gelen reklamcılık firmaları arasına kısa sürede girmeyi başarmıştır.

18500 m2'ye kurulu modern binalarında günde 5000 m2 baskı kapasitesi ve üstün baskı teknolojisi ile cephe resimleri, ışıklı - ışıksız reklam panoları, bayrak - flama, bez afiş, serigraf baskılı ürünler, yönlendirme panoları, megaboard, megalight, billboard, highrise, dev poster, ürün stantları gibi birçok ürünü uzman kadrosu, yüksek kalitesi, teknolojisi ve tecrübesi ile kaliteli bir şekilde hizmetinize sunmaktadır. Uyum Reklam hedeflerine sınırlama koymadan reklamcılık sektöründe çıtasını yükseltmeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ:

Yaygın hizmet ağıyla, en hızlı, en estetik, en kaliteli ürün ve servisi sunarak dünya markalarının tercihi olmak.

MİSYONUMUZ:

Estetik, kaliteli ve fark edilir ürünlerimizle bütün müşterilerimizin ve markalarının hedef kitlelerini yönlendirerek bilinir, unutulmaz ve gözde markalar olmalarını sağlamak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Uyum Reklam olarak; topluma, çevreye, müşteriye, kaliteye ve çalışanımıza olan duyarlılığımız ile tüm faaliyetlerimizde, Üretim hedefleri doğrultusunda, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanarak kirlenmenin önlenmesini sağlamak, kaynaklarımızı en az fire oluşturacak şekilde kullanarak, milli servet kaybını ve kaynakların bilinçsizce tüketimini önlemek, çalışanların sağlığı açısından işlerin güvenli ve emniyetli şekilde gerçekleştirilmesini şirket prensibi olarak kabul ederek, İşçi sağlığını ve iş emniyetini temin edecek ileri teknoloji ve yöntemleri uygulayarak iş kazalarını önlemek,

Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda hatasız imalat yapmak ve müşteriye hatasız hizmet sunmak. Çalışanlarımıza sürekli eğitim programı düzenleyerek, kalite anlayışını benimsemelerini ve Entegre Yönetim Sistemine etkin olarak katılımlarını sağlamak. Yasal şartlara uyarak Yönetim Sistemlerinin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi kalite politikamızdır.